Kurumsal

2004 Yılından Beri Sağlık Hizmetinde İş Başındayız.

2004 yılından bu yana MANİSA’da hizmet veren GEDİZ TIP MERKEZİ hasta ve toplum sağlığını esas alan, üstün nitelikli ekibi, modern alt yapısı, yenilikçi, öncü uygulamaları, hasta yakınlarının memnuniyetlerini artırmadaki kararlılığı ile referans kurumlardan biri olmayı hedeflemektedir.

Bu vizyonla hareket eden tıp merkezimiz herkes için ulaşılabilir, iyileştirici sağlık hizmetlerini, bilimsel etik ilkelerden ödün vermeden güler yüzlü ve güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

GEDİZ GLOBAL ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ TİC. A.Ş. Bünyesinde Cerrahi Tıp Merkezi olarak Gediz Tıp Merkezi , Dahili Tıp Merkezi olarak Yarhasanlar Mah. Kumludere Cad. No:13/B Yeni Perşembe Pazarı / Manisa adresinde bulunan Cevahir Tıp Merkezi hizmetinizdedir.

Özel Cevahir Tıp Merkeziyle aynı adreste Beyaz Ortak Sağlık Güvenlik Birimi bulunmakta olup, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermenin yanında Cevahir Tıp Merkeziyle aynı çatı altında bulunduğu için işe giriş rapor işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

GEDİZ GLOBAL A.Ş. aynı zamanda Manisa ili Alaşehir ilçesinde tüm branşların bulunduğu, tüm ameliyat ve işlemlerin yapıldığı 10.000m²’ye sahip olup Şubat 2019’ da hizmete girecek olan ÖZEL ALAŞEHİR SARIKIZ HASTANESİ’ ni bünyesinde bulundurmaktadır.